We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Ali Koç geri adım atmamalı

89 12 22
12.10.2018

16 yıllık AKP iktidarında, Türk milletinin ahlak yapısı bile bozuldu. Serserilik, kabadayılık sokaklara egemen oldu. Her yıl milyonlarca lira kazanan futbolcular bu akımın baş oyuncuları haline geldiler. Dinci gözüken kaba sakallı futbolcu Aykut Demir’in Trabzonspor’dan ana para dışında faiz istemesini hatırlayın... Bar kabadayısı haline gelen Arda Turan’ın tavrına bakın. Buna bir de Fenerbahçeli Volkan Demirel’in kulüp başkanı Ali Koç’u tehdit etmesini ekleyin...

Futbol takımının durumu şu an için kötü olabilir ama bu durum Volkan Demirel’e kulüp yönetimine karşı kabadayılık yapma hakkı vermez. Unutmasın ki geçmiş yıllarda kaçırılan şampiyonluklarda onun eliyle içeri aldığı veya topu seyrettiği gollerin ciddi payı vardır.

Yönetim, onu kadro dışı bırakmakla doğru yapmıştır. Bundan sonra onun takıma dahil edilmesi, hele hele kaleye geçirilmesi Sayın Ali Koç’un otoritesine ciddi zarar verecektir. Ayrıca; Volkan iyi Fenerbahçelidir, diyerek onun hatalarını görmezden gelmek ileride çok daha büyük sorunlara yol açacaktır.

Sayın Ali Koç! Lütfen geri adım atma...

Fenerbahçeliler! Bu kritik anda biraz daha sabırlı olmamız gerekir.

CHP İSTANBUL’DA KİMİ ADAY GÖSTERMELİ?

AKP, ekonomik kriz yüzünden düşüşte. Eğer CHP İstanbul’a halkın tanıdığı, konuşması düzgün, sokaktaki insana dokunmasını bilen bir aday bulursa büyükşehir belediyesini kazanabilir. Bunun için:

* İlçelerde de halkta karşılığı olan isimlerin aday yapılması, oralardan........

© Aydınlık