We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Biri bizi fena halde kandırıyor!..

140 0 0
15.09.2018

Dün yine AKP’li Cumhurbaşkanı’nı izliyorum…
Zaten ne zaman televizyonu, radyoyu açsam, sayın Başkan ile mutlaka karşılaşıyorum; neredeyse sabah, öğlen, akşam bir yerde Türkiye’nin önemli sorunlarıyla ilgili açıklamalar yapıyor… Döviz, enflasyon, faiz, dış güçler, falakaya yatırılacak iç düzenbazlar gibi konular doğal olarak ön saflarda… Siz de açın izleyin; mutlaka bir yerinden yakalarsınız, son derece faydalı…
Cumhurbaşkanı dün de AKP genişletilmiş il başkanları toplantısında konuştu. Doğal olarak çok öfkeliydi; sen o kadar faize karşı ol, bağımsız Merkez Bankası, küüt diye AKP tarihinin en yüksek faiz artışını yapsın, olacak kepazelik değil yani… Öyle böyle değil, tam 6.25 puan artırılan faiz oranı yüzde 24’e yükseldi!.. Böylece Türkiye dünya faiz oranları sıralamasında Arjantin’in ardından ikinci sıraya yükseldi!..
Cumhurbaşkanı önce “döviz suikastı” meselesini anlattı; ABD’nin işareti ile nasıl alçakça bir döviz saldırısına uğradığımızı tek tek açıkladı. Sonrasında bu saldırının niçin yapıldığını da söyledi:
-ABD yönetiminin egemenlik haklarımıza saygısızlık eden tutumlarına karşılık vermedik diye oluyor bunlar. Türkiye bir hukuk devletidir, kabile devleti değil!..
Bravo! İşte budur… da münafıklar yine çıkıp, “madem hukuk devletidir, niçin ‘al papazı ver papazı’ teklifi yaptınız. Türk asıllı Alman muhabir şak........

© Korkusuz