We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Sayın Erdoğan, o listeyi kendiniz yapın!..

142 149 130
17.05.2018

Başlıktaki ricam, aynı zamanda Sayın Bahçeli için de geçerlidir. Anladınız. Milletvekili aday listesinden söz ediyorum, milletin yüz yıllık hesaplaşmayı, tarihi beka mücadelesini sabırla omuzladığı bir dönemde siyasetin hata yapma lüksü yoktur.

“Cumhur ittifakı” Amerikan emperyalizminin proje örgütleri FETÖ ve PKK’ya karşı “beka mücadelesinin ana omurgasını” oluşturuyor, bu nedenle, AK Parti ve MHP listelerinde bir tek “kripto” sızmaya bile milletin tahammülü yoktur!..(Diğer partileri de izleyeceğiz kuşkusuz ama onların zaten bu iki örgütle mücadele konusunda ortaya koydukları bir plan yok, kripto sızma görürsek şaşırmayız, ilan ederiz, o kadar.)

15 Temmuz ihanetinden sonra ortaya çıkan tablo, en yakınımızdakilere bile tam güven duymadan yürümemiz gereken uzun yolculuğumuz olduğunu gösteriyor. En güvendiğin adam henüz ortaya çıkmamış bir kripto ise ne yapacaksın?.. Devletin istihbarat kurumları orada, TSK’da uygulanan ve garantili sonuçları ortada FETÖMETRE elinin altında, uygularsın, milletin önüne tertemiz bir listeyle çıkarsın.

Derin kaygı duyuyorum: Erdoğan kendi siyasi yaşamının geleceğini de yakından ilgilendiren hayati bir konuda yine yalnız kalmış gibi görünüyor…

(Üst düzey yöneticilik yaptım yıllarca, astların bu listeler konusundaki uyanıklıklarını çok iyi bilenlerdenim, bir konuda üç isim istersin, berbat bir listeyle gelir, kardeşim bu iş bu insanlarla olmaz dediğin anda koltuğunun altındaki ikinci dosya birden ortaya çıkar, orada, etkili........

© Star