We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Siyasetin iki GDO’lu ürünü; Akşener ve Karamollaoğlu

184 73 83
17.04.2018

Muhalif medya istiyor ki sürekli Meral Akşener ve Temel Karamollaoğlu konuşulsun. Bu yüzden de yüzde 0,6 oy alan ve seçime girmemiş iki ismi manşetleriyle haber bültenlerinden eksik etmiyorlar.

Tamam, konuşalım ama bizler açısından bu, doktorların bir hastalık hakkında konuşmasından farksız. Geçmişte kaybettiklerinin acısını seçim sürecini zehirleyerek dindirmeye çalışan bu iki GDO’lu siyasetçi, Batı ve FETÖ’ye rehin verdikleri iradelerinin tutsağı artık.

Öyle ki müptezel çaresizlikleriyle, sığındıkları efendilerinin gözüne girebilmek için her türlü şaklabanlığı göze alabiliyorlar.

Söz gelimi Meral Akşener, FETÖ’nün Cumhurbaşkanı’nı nasıl olup da öldüremediğine âdeta hayıflanarak “15 Temmuz’da benim çağrım yüzünden 249 vatandaş ölseydi kafama kurşun sıkardım” diyor. Önceden de farklı değildi. Erdoğan’ı FETÖ’cülere “haşhaşi” dediği için eleştirip tehdit eden de oydu, 15 Temmuz öncesi “Yurtta sulh cihanda sulh” tekerlemesini ağzında sakız eden de.

Temel Karamollaoğlu ise Batı’nın Esad’ın kimyasal tesislerine yönelik operasyonlarının Türkiye tarafından desteklenmesini “Orada Müslümanlar vuruluyor. Hem de Kandil gecesi. Ey AK Partililer hâlâ bunlara oy verecek misiniz?” diye eleştirdi.

Guta’da kimyasal silahlarla katledilen masum sivil Müslümanlar, o bakmaya bile kıyamadığımız çocuklar Temel Karamollaoğlu’nun vicdanında en ufak bir kıpırtıya bile sebep olmamıştı. Esad’ın hakkını savunuyor. Tabii kimyasal tesislerinin vurulmasını eleştirerek.

Demek Beşar Esad’ın “Müslümanlığı” Temel Karamollaoğlu’nu pek etkilemiş. Herhâlde Esad’ın vurulan kimyasal tesislerini gezip durumun “dramatik” boyutunu bizlerle........

© Türkiye