We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Negredo muamması!..

6 0 0
18.07.2018

İzmir Beşiktaşlılar Derneği’nde uzun yıllar yöneticilik de yapmış bir arkadaşıma rastladım, geçen gün. Beşiktaş’ın sadece genel kurullarına değil, Divan Kurulu toplantılarına bile giden bir “gerçek” Beşiktaşlı.
“Uzun zaman sonra arkadaş karşılaşması” tablosuna “karşılıklı” imza attıktan sonra, gülerek, “Ne yapıyor sizin Orman Futbolcu Alım Satım AŞ?” diyerek, ayaküstü sohbeti açtım.
O gülmedi; “İki yılın şampiyonluğundan sonra, bizimki futbolu bıraktı, transfer şampiyonluğuna soyundu. Medyadan bol bol övgü alıyor ve de bol bol satış reklamları yapıyor. Tamam da, dönüp hocamız Şenol Güneş’e bakmıyor. Geçen yılın performansı ortada. Bu sezon geçen sezonu da arayabiliriz!..”
Bu girişin ardından daha “birkaç paragraflık daha” söz etti, Beşiktaş’ın bugünkü durumu için, adeta “acılı Adana” ve de noktayı koydu; “Tablo ortada; ‘Battı, bitti, gitti’ dediğimiz Galatasaray, Fatih Hoca’yı getirdi, yanına Abdurrahim Albayrak gibi futbolu, futbolcuyu bilen bir ağabeyi koydu. UEFA sınırlamasına ve kulübün mali durumuna saygılı bir planlama yapan Fatih Terim / Abdurrahim ikilisi, bu yıl da hem şampiyonluğa oynayacak, hem de Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray’ın yüzünü kara çıkarmayacak bir kadroyu kuruyorlar, bizim hâlimize bak. Bir Negredo........

© Türkiye