We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Fırdöndü Atatürkçüler

20 17 146
15.11.2017

20 yıl boyunca devletin tüm kurum ve imkanlarını F. Gülen ve şürekasına peşkeş çekenler, bir gece ansızın nasıl FETÖ karşıtı kesildi iseler; nefesleri Atatürk’e ve mübarek annesi Molla Zübeyde’ye iftira ve hayatları Atatürk karşıtlığıyla geçenler, BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın “Atatürk Vatandır” sempozyumları ve “Hoş geldin Atatürk” eseriyle bir anda Atatürkçü oluverdiler.
Prof. Dr. Baş, 1987’lerden bu yana birçok il ve ilçede gerçekleştirdiği Birlik ve Beraberliğimizin Temel Unsurları konulu panellerde bir toplumun millet olabilmesinin şartlarını ortaya koyuyor, İnanç birliği, Kültür Birliği ve İktisadî bağımsızlığı anlatıyordu.
Prof. Dr. Baş, ta o günlerden beri Türk milletinin birliği ve Atatürk gerçeğinin tohumlarını ekti gönüllere…
Türkiye’nin, İslamcı kisveli siyasiler eliyle Amerika’nın Büyük Ortadoğu Projesi cenderesine alındığı süreçte; Prof. Dr. Baş, bu kuşatmayı yarmak üzere Gazi M. Kemal Atatürk’ün bağımsızlık karakteriyle Bağımsız Türkiye bayrağı açtı,
Milli Ekonomi Modeli’ni dünya gündemine taşıdı,
Sosyal Devlet projelerini ortaya koydu,
“Tevhidin Merkezi Ehl-i Beyt” ve “Atatürk Vatandır” sempozyumları başlattı.
Atatürk demek vatan demektir, dedi Prof. Dr. Baş…
Atatürk tam bağımsızlıktır, Atatürk milli birliktir, Atatürk devlettir, Atatürk vatandır, imandır, onurdur, topyekûn Türk milletidir.
Atatürk, Ehl-i Beyt soylu ulu bir Müslümandır. Abdülkerim Paşa’nın ilanıyla Kutb’ul-Aktab’tır, dedi.
Haydar Hoca’nın bu onurlu gür sadâsı yankılandı on milyonlarca samimi gönüllerde…
23 Nisan Ulusal Egemenlik, 29 Ekim Cumhuriyet bayramı ve 10 Kasım günlerinde soluğu Ata’sının huzurunda aldı çoluk-çocuk topyekun Türk milleti… Anıtkabir doldu taştı.
Bu büyük oluşu,........

© Yeni Mesaj