Το μόνο που αποδείχθηκε από τα χθεσινά μας σημεία είναι πως έπρεπε να εμπιστευτούμε τον Παναθηναϊκό με ακόμα μεγαλύτερο χάντικαπ. Πραγματικά κυριαρχικός κόντρα σε μια Βαλένθια που και στα 40 λεπτά του ματς έδειχνε ανήμπορη να αντιδράσει. Όσον αφορά τα τρίποντα του Σλούκα, τι να κάνουμε; Συμβαίνουν αυτά. Έβαλαν όλοι οι άλλοι. Και ο... Αταμάν να δοκίμαζε τοι χέρι του από τη γωνία θα το «έσταζε».

Πάμε στα αποψινά. Στις 21:15 ο Ολυμπιακός θα υποδεχτεί στο ΣΕΦ τη Ζαλγκίρις και θέλει να πάρει τρίτη διαδοχική νίκη μετά την άριστη διαβολοβδομάδα που έκανε 2/2. Βλέπω ματς με σκορ, κυρίως από την... ερυθρόλευκη πλευρά και θα πάω με το Over 153,5 σε απόδοση 1.83. Και επειδή σημείο που κερδίζει δύσκολα αλλάζει προτείνω και ένα Over 12.5 πόντοι Κάνααν σε τιμή διπλασιασμού (2.00).

Από τα άλλα ματς της βραδιάς ξεχωρίζει την αναμέτρηση της Μονακό στην έδρα της Μπασκόνια. Oι Μονεγάσκοι ψάχνουν αντίδραση μετά από δυο διαδοχικές ήττες και εγώ θα τους στηρίξω. Νίκη των φιλοξενούμενων με χάντικαπ -2.5 στο 1.95.

Διάβασε όλα τα τελευταία νέα της αθλητικής επικαιρότητας. Μάθε για όλους τους live αγώνες σήμερα και δες τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και της εβδομάδας μέσα από το υπερπλήρες Πρόγραμμα TV του Gazzetta.

24.11.2023

Το μόνο που αποδείχθηκε από τα χθεσινά μας σημεία είναι πως έπρεπε να εμπιστευτούμε τον Παναθηναϊκό με ακόμα μεγαλύτερο χάντικαπ. Πραγματικά κυριαρχικός κόντρα σε μια Βαλένθια που και στα 40 λεπτά του ματς έδειχνε ανήμπορη να αντιδράσει. Όσον αφορά τα τρίποντα του Σλούκα, τι να κάνουμε; Συμβαίνουν........