We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Kumaş bu kardeşim seç beğen al!..

31 9 52
05.06.2018

Adam futbol kulübü başkanı…
2. Lig ekiplerinden Gaziantepspor’un Başkanı Hasan Şahin, miting yapmak üzere şehre gelen ve konuşurken Gaziantepspor atkısı takan İYİ Parti Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener‘e fena halde kızdı ve sosyal medyada şu mesajı paylaştı:
-Gaziantepspor atkısını herkes takabilir, teröristler hariç. FETÖ’cü Meral Akşener bu atkıya seni kurban ederim…
Hem terbiyesiz hem iftiracı hem de tehditkar bir muhterem!.. Üstelik bir o kadar da omurgasız ve korkak… Yazdığı mesaja büyük tepki gelince paylaşımı hesabından sildi!.. mensup olduğu kentin Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de, Akşener miting meydanına gidemesin diye yolu çöp kamyonlarıyla kesmiş, onlar da gidecek başka yol bulmuştu!..
Adam AKP’li belediye başkanı…
Şanlıurfa’nın Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, AKP’nin seçim toplantısında hiç utanıp sıkılmadan, belediyede çalışan işçileri açıkça şöyle tehdit etti:
-Eğer oy vermezlerse onları kadrodan çıkarıp, eskisi gibi işsiz yapmak benim namus borcumdur!..
Gerçekten de pek namuslu bir açıklama!.. Çünkü Ceylanpınar Belediyesi bu muhteremin babasının çitliği, ister atar, ister satar!.. Üstelik bu ilk tehdidi de değil; 16 Nisan Referandumu sırasında da aynı kişi “Evet” oyu vermeyecek olanları açıkça işten atmakla tehdit etmiş, “Hayır” oyu kullanacak olanları da terörist ilan etmişti!..
-Baktık bir tane Cumhuriyet Savcısı ilgilenecek mi diye, göremedik…

Adam devletin müşaviri…
Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşaviri Alparslan Akıncı, Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu‘nun “heyecanınızı anlıyorum gençler. İnşallah 25 Haziran’dan itibaren huzurlu bir Türkiye’nin gerçek resmini hep birlikte çizeceğiz.” mesajına şu terbiyeden........

© HalkTV