We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Kaderimiz buymuş!!!!!

2 1 1
17.04.2018

Bugünkü yazım bir haber alıntısıdır.

Aşağıdaki haberi okuyunca aslında bu köşenin yazarının fazlaca yorumuna ihtiyaç duymayacaksınız.

Yani, anlayacağınız haberin yorumu kendi içindedir.

Sadece haberin son bölümünde kısa bir tespit yapacağım.

Hepsi o kadar;

***

Eski FBI Başkanı James Comey, Trump’ın başkan olacak ahlaki ve tıbbi yeterliliği bulunmadığını söyledi. Comey, “Eğer Trump Rusya soruşturmasını yürüten özel savcı Mueller’i kovarsa, bu başkanın hukukun üstünlüğüne en ciddi saldırısı olacak. Ve Ruslar’da Trump’ın ödün vermesini gerektiren bilgi olabilir” dedi.

Kendisini kovan ABD Başkanı Donald Trump’ı anlattığı ‘Daha Yüksek Bir Sadakat’ isimli kitabı daha piyasaya çıkmadan fırtına koparan eski FBI Başkanı James Comey, Trump’ın hakkında yazdığı Twitter mesajlarına televizyon ekranından yanıt verdi.

Kitabı için ilk röportajını ABC News’e veren Comey, kendisini geçen yıl kovan Donald Trump’ın başkan olacak ahlaki ve tıbbi yeterliliği bulunmadığını söyledi.

ABD liderinin gerçeklere değer veren biri olmadığını belirten FBI’ın eski bir numarası, “Başkanımız saygının cisimleşmiş hali olmalı, Trump böyle değil” dedi.

Devam eden Rusya soruşturmasına da geniş şekilde değinen Comey, “Eğer Trump özel savcı Robert Mueller’i kovarsa, bu başkanın hukukun üstünlüğüne en ciddi saldırısı olacak. Ve........

© Havadis Kıbrıs