We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

KÜRESEL ZULMÜN KAYNAĞI

4 0 1
13.10.2018

Dünyadaki özellikle islam coğrafyasındaki fitne, fesad kargaşa, ve terörün baş sorumlusu Abd`dır. İşlediği suikastler, katliamlar ve insan hak ve hukukunu çiğneyişiyle, fesadın ve bozgunculuğun ana kaynağıdır. Tek başına bu kadar zulmü gerçekleştirecek gücü olmadığı halde, ekonomik ve askeri alanda müttefik ya da dost olarak nitelendirdiği ülkelerin yardımıyla küresel alanda zulmünü maalesef halen devam ettiriyor.

Biraz dikkatlice irdelendiğinde Amerika`nın bu derece yaygın zulmünün arkasında başka güçlerin olduğu açıktır. Yahudi lobisi olarak adlandırılan, ancak yeryüzündeki bozgunculuk ve zulmün kaynağını oluşturan bir sistem kuran Siyonistler, ABD`nin emperyalist çehresinin arkasındaki en güçlü odaklardır. Amerika`yı çepeçevre saran, TÜRKİYE den başka hiçbir ülkenin eleştiriye bile cesaret edemediği Siyonistler yeryüzündeki katliamların, yıkıntıların ve cinayetlerin çoğunda doğrudan ya da dolaylı şekilde pay sahibidirler.

Amerika medyası, ekonomisi ve siyaseti Siyonistlerin elindedir. ABD`ye seçilen başkanlar bile Siyonistlerin onayını almadan aday olamazlar. Birilerinin Siyonistlerin aleyhinde bir adım atması durumunda medya ve ilgili kurumlarla yalan ve iftiralarla muhataplarına ağır darbeler........

© Medya Güneş