We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Devletimizin ve milletimizin birliğine düşman olanlar bedelini ödeyecek

110 10 8
14.02.2018

Sevgili okurlarım, biliyorsunuz millî birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerdeyiz. Kahraman Mehmetçiklerimiz Afrin’de vatan savunması yapıyorlar. Milyonlarca gencimiz de Afrin’de PKK teröristleriyle savaşmak için askerlik şubelerine akın ediyorlar. Şehadet şerbetini içmek için bu kadar gönüllü bir millet daha yeryüzünde bulamazsınız.

İşte bu göğsü iman dolu Müslüman Türk milletidir. O sebeple bu millet büyük millettir. Mehmetçiklerimizle, polisimizle, MİT’imizle, savcılarımızla ve hâkimlerimizle Türk devleti ve milleti şu an bir bütündür. İslam ve Türkiye düşmanı hainlerin bu millet ve DEVLET, anasından emdiği sütü burnundan getiriyor ve daha da getirecektir.

Bizler Afrin harekâtımıza giderken ayrılık gayrılık olmasın diye tüm medyayı bir tuttuk. Son derece iyi niyetli davrandık. Hakkında FETÖ’nün gizli yayın organı olduğu konusunda dava süren ve sahibi yurt dışında kaçak olan Sözcü’ye, hatta Odatv’ye bile eşit davrandık. Ama şimdi bu güzel birlik ortamını bizzat bozan, millî bütünlüğümüzü ifsat etmeye çalışan yine bu yayın organları oldu. Çünkü huylu huyundan vazgeçmiyor. Bu yayın organları ordumuzun başkomutanı olan Cumhurbaşkanımızın yeminli düşmanlarıdır. Tıpkı FETÖ gibi Erdoğan devrilmeden bunların rahat etmeyeceğini ve bu tiplerin Fetullahçı çetecilerden hiçbir farkları olmadığı tespitini yapan da mevcut soruşturmaları derinleştiren kahraman savcılarımızdır. Bir önceki yazımı yeniden okuyun. İşte dün Sözcü’nün başyazarı Rahmi Turan yalan olduğu belgelendiği hâlde Man Adası alçaklığını diline doluyor. Afrin gibi bir vatan savunması sürerken Başkomutanmız ve ailesine iftiralar atıyor. Elbette bu millî birliğe ihanetlerin hukuki bedeli olacak. 17-25 Aralık darbe teşebbüsünü Sözcü’nün tam desteklediği ve FETÖ’nün gizli yayın organı gibi çalıştığı savcılarımızca tespit edilmiştir. 17-25 Aralık darbe teşebbüsünü destekleyip Cumhurbaşkanımızın devrilmesi amacıyla FETÖ’ye yardım ve yataklık ettiği tespit edilen dönemin Sözcü yazarları Emin Çölaşan, Uğur Dündar, Soner Yalçın, Necati Doğru, Oray Eğin, Saygı Öztürk hakkında soruşturma ilerliyor. Rahmi Turan ve diğer Sözcü yazarlarının da asla bir dokunulmazlığı yok. Burak Akbay’ın yurt dışında kaçak olması, mevcut şüpheli isimlerin de kaçma ihtimalini kuvvetlendirmektedir savcılarımıza göre.

Zaten Sözcü yazarları gerçekten milliyetçi ve Atatürkçüyse patronları Burak Akbay’ın niye yurt........

© Türkiye